Oldal kiválasztása
10%

The Last Letter – Az utolsó levél

Szerző(k): Rebecca Yarros

Eredeti ár: Original price was: 5699 Ft.Current price is: 5129 Ft.

Mit tennél, ha az őrangyalod szárnyak nélkül, a seregből jönne hozzád az imádni való kutyájával? Beck!
Ha ezt olvasod, ...bla, bla, bla. Tudod, hogy megy ez az utolsó levél dolog. Te kijutottál. Én nem. Szállj le a bűntudatvonatról, mert tudom, ha bármi esélyed lett volna rá, hogy megments, megtetted volna.
Egy dolgot kérek tőled: hagyd ott a sereget, és vonszold le a segged Telluride-ba!
A húgom, Ella egyedül neveli az ikreket. Túlságosan független, és nem fogja könnyen elfogadni a segítségedet, de nemrég vesztette el a nagymamánkat, a szüleinket és most engem. Ez túl sok ahhoz, hogy valaki egyedül bírja. Nem igazságos.
Itt a csavar, valami más is megpróbálja szétszakítani a család- ját. Szüksége lesz a segítségedre.
Szóval, én már nem lehetek Ella mellett. Nem segíthetem át a nehézségein. De te megteheted. Szóval könyörgöm, ha a legjobb barátom vagy, menj, és gondoskodj a húgomról, a családomról.
Kérlek, ne kényszerítsd, hogy egyedül küzdjön mindezzel.
Ryan “Érzelmes és elgondolkodtató történet, intelligens karakterekkel és szívmelengető romantikával.” – Kirkus Reviews Add át magad a szerelem sodrásának! Szereted az érzéki, de tartalmas könyveket?
Vidd haza nyugodtan, tetszeni fog!
Fiatal nőknek, felső korhatár nélkül!

Ez a termék az árkötöttségi törvény (1997. évi CXL.törvény, VIII/A) hatálya alá tartozik, ami azt jelenti, hogy a megjelenéstől számított 1 éven belül 10%-nál nagyobb kedvezményt a fogyasztói árból nem kaphat rá a vásárló, beleértve az ingyenes szállítási díjat és esetleges kuponkedvezményt is. A kedvezmények együttesen nem haladhatják meg a fogyasztói ár 10%-át.

Készleten

Vásárold meg ezt a könyvet és 5 pontot gyűjthetsz vele!

További információk

További információk

Író

Rebecca Yarros

Kiadó

Könyvmolyképző Kiadó

Oldalszám

456

Borítás

kartonált

Kiadás éve

2025

ISBN

9789636750282

Bevásárlókosár0
Nincs termék a kosaradban!
Vásárlás folytatása
0