Oldal kiválasztása
15%

Négy barátnő, egy rejtély – Béta trió 1.

Szerző(k): Brilly Pat

Eredeti ár: Original price was: 1799 Ft.Current price is: 1529 Ft.

Nem könnyű történetet mesélni akkor, ha a családban van már egy író, ám a bátyám, Bat mindig is bátorított. Talá...n azért is, mert én vagyok a legkisebb.
Minden Baskerville-ben kezdődött, a helyes cornwalli kisvárosban… A nővérem és én egy nyugodt padlásról álmodoztunk, ahol kedvenc tevékenységeinknek szentelhetjük magunkat, ám egyetlen szárnycsapás alatt átmentünk nyomozóba, hogy segítsünk barátnőnknek, Samnek és kétbalkezes apjának.
Így aztán összeszedtem a bátorságomat, és elkezdtem megírni a kalandjainkat. És tudjátok, mit? Szerintem nem is rosszak! Egy új sorozat Bat Pat húga, Brilly Pat tolmácsolásában, aki két nővérével együtt megalakította a híres-neves Béta triót. Ha igaz a mondás, hogy egységben az erő, akkor a nővéreimre és rám ez többszörösen igaz, mert hárman lennénk. Mi vagyunk a Béta trió.
Segítetek nekünk megoldani a következő rejtélyt? Négy barátnő, egy rejtély
Szerintem az hozza össze legjobban a barátokat, ha együtt nyomoznak rejtélyes és megmagyarázhatatlan esetek után. És Baskerville-ben mostanában sok ilyen történt: megbolondultak a köztéri órák, eltűnt pár festmény, pánikot keltett egy sereg madár… Folytassam?

Elfogyott

További információk

További információk

Író

Brilly Pat

Kiadó

Alexandra

Oldalszám

92

Borítás

papírborítós

Kiadás éve

2014

ISBN

9633571873

Bevásárlókosár0
Nincs termék a kosaradban!
Vásárlás folytatása
0